Пилосос Deerma VX100 (DEM-VX100)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13009867
7 269 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка для паркету |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | 6 x 4000 |
| Габарити (мм) | 836 x 358 x 288 |
| Комплектація | адаптер, гарантійний талон, зарядна база, контейнер для води, пилосос, щіточка для очищення, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Режими роботи | автоматичний режим, економний режим, збір рідини, стандартний режим |
| Сила всмоктування, кПа | 18 |
- Ціна: 7 269 ₴






