Ноутбук Dell XPS 13 9305 (XPS9305-7083SLV-PFR) Silver

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13031517
31 099 ₴
30 029 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | WVA |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 52 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1165G7 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Бюджетні для роботи, Для роботи, Недорогі ігрові |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Інші функції і особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.8 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Серія | Dell XPS |
- Ціна: 30 029 ₴



