Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua (C9RT4EA) Glacier Silver

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13058647
89 899 ₴
87 619 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.34 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 83 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для дизайнерів |
| Інші функції і особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком, сенсорний екран |
| Клас | для роботи з графікою |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 396.1 x 258.6 x 15.3 |
| Серія | HP OmniBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
- Ціна: 87 619 ₴





