Ноутбук MSI Raider A18 HX (A7VHG-02322) Midnight Black

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13028797
133 099 ₴
129 749 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 7945HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції і особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, картрідер, клавіатура з цифровим блоком, шторка для камери |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 404 x 307 x 32 |
| Серія | MSI Raider |
| Чипсет | AMD SoC |
- Ціна: 129 749 ₴




