Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 13ARP10 (83J2004JRM) Polar Blue

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13032017
34 599 ₴
33 409 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 680M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 54.7 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4750 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Недорогі ігрові |
| Інші функції і особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, картрідер |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.2 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 295.58 x 206.95 x 14.3 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim 5 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
- Ціна: 33 409 ₴




