Фен Dyson HD16 Supersonic Nural Hair Dryer Ceramic Patina Topaz (515276-01)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18937547
20 959 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захист волосся без перегрівуФен Dyson Supersonic Nural HD16 Ceramic Patina/Topaz революціонізує процес сушіння волосся, завдяки інноваційному датчику, який регулює температуру відстанню до волосся. Це забезпечує надійний захист волосся і шкіри голови, зберігаючи природний блиск волосся.Розумні насадки для індивідуального укладанняНасадки фену Dyson Supersonic Nural автоматично налаштовують потік повітря та температуру під ваш стиль укладання, забезпечуючи ідеальний догляд за волоссям.Спеціальні насадки для непокірних волосФен має насадку для укладання кучерявого волосся, що робить локони гладкими і блискучими, ідеально підходить для непослушного волосся.Версатильність для будь-якого стилюДиффузор Wave+Curl та концентраторний насадок фену Dyson дозволяють ефективно стилізувати волосся, підкреслюючи природну текстуру і форму.Контроль і адаптаціяФен Dyson Supersonic Nural HD16 має регулювання температури і швидкості повітря, що дозволяє точно налаштовувати режими сушіння для різних типів волосся.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.659 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Насадки, фен |
| Насадки в комплекті | випрямляч, гребінь з широкими зубцями, дифузор, насадка для дбайливого висушування, щілинна (концентратор) |
| Обладнання | світловий індикатор|цифровий дисплей індикації температури |
| Призначення | для довгого волосся, для короткого волосся, для кучерявого волосся |
| Робоча температура, °С | до 100 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Функційність | автопауза|датчик Холла|функція Supersonic Nural|функція прохолодного повітря |
- Ціна: 20 959 ₴






