Монітор ViewSonic VA1650 Black 15.6

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13100217
5 149 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 7 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.179 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динамічна контрасність | 50 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 8.5 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 357.8 x 210.5 x 13.9 |
| Розширена колірна гамма | 45% NTSC|64% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 х 1 Вт |
| Тип монітора | портативний |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 50 - 75 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 15 - 82 |
- Ціна: 5 149 ₴






