Монітор Iiyama ProLite TW1623AS-B3P Black 15.6

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13100257
18 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | HDMI, Ethernet |
| Розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Екран | |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.17925 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота видимої області, мм | 193.6 |
| Час відгуку | 30 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот екрану (Pivot) |
| Розміри, мм | 387 x 244 x 30.5 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 х 2 Вт |
| Тип монітора | сенсорний|інформаційний дисплей |
| Ширина видимої області, мм | 344.2 |
- Ціна: 18 639 ₴






