Монітор Iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 Black 22.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13100397
7 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 22.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:10 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 23 |
| Висота видимої області, мм | 297.2 |
| Динамічна контрасність | 5 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 499 х 353 х 209.5 |
| Розширена колірна гамма | 72 % NTSC|99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 х 2 Вт |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 48 - 75 |
| Ширина видимої області, мм | 488.2 |
- Ціна: 7 379 ₴






