Монітор Iiyama ProLite T2454MSC-B3AG Black 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13100497
17 089 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 83 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2745 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 90 |
| Висота видимої області, мм | 296.46 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (111) |
| Розміри, мм | 540 x 373 x 241 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 х 2 Вт |
| Тип монітора | сенсорний |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 83 |
| Ширина видимої області, мм | 527.04 |
- Ціна: 17 089 ₴






