Монітор Iiyama G-MASTER G2771QS-B1 Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13107567
9 949 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 3.9 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 3.5 до 21.5 |
| Висота видимої області, мм | 335.7 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1200: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100 |
| Розміри, мм | 613.5 x 445.5 x 192.5 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 х 2 Вт |
| Тип матриці | Fast IPS |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 320 |
| Ширина видимої області, мм | 596.7 |
- Ціна: 9 949 ₴






