Монітор Lenovo Legion R45w-30 Black 44.5 (67B1GAC3EU)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13109297
38 079 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 44.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 32:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 170 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 12.1 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB, Ethernet , USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 34 Вт |
| Екран | |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.212 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 8.3 |
| Висота видимої області, мм | 305.9 |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 165 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, вигнутий екран + (1500R), поворот у сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 1089.9 х 393.4 х 341.1 |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3|99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2x3 Вт |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Eye Comfort|KVM Switch|Low Blue Light |
| Ширина видимої області, мм | 1087.5 |
- Ціна: 38 079 ₴






