Монітор Iiyama G-MASTER GB3261UHSCP-B1 Black 31.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13487637
19 729 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.6 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.182 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), безрамковий (сinema screen), регулювання за висотою |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Фірмові технології | Flicker Free| Flicker Free| USB-конденсатор |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 340 |
- Ціна: 19 729 ₴






