Монітор Iiyama ProLite LH5581UHSG-1AG White 54.6

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13487697
66 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 18.4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 6 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.32 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB, Ethernet |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 104 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi/2.4 і 5 ГГц/ |
| Діагональ екрану | 54.6 |
| Контрастність хххх:1 | 5000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 300 x 400 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | інформаційний дисплей |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
- Ціна: 66 039 ₴






