Монітор Samsung Odyssey G5 (LS32FG502EIXUA) Black 32

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13489197
14 649 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync |
| Вага без підставки, кг | 3.6 |
| Висота видимої області, мм | 392.688 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 59 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (105) |
| Розміри, мм | 714.6 x 625.9 x 250.2 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип LED-підсвітки | led-підсвітка |
| Фірмові технології | Auto Source Switch+|Black eQualizer|Energy Saving Solution|Eye Saver Mode|Eye Saver Mode|Flicker Free|Flicker Free|Image Size|Off Timer Plus|Super Arena Gaming UX|Virtual AIM Point |
| Ширина видимої області, мм | 698.112 |
- Ціна: 14 649 ₴






