Телевізор LG 43NANO80A3B Black 43

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13497487
15 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | NanoCell |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, 2 x USB 2.0, 1 x HDMI 1.4, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Розміри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-T2 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Акустична система | 2.0 |
| Вага без підставки, кг | 8.8 |
| Додаткові характеристики | ALLM|HGIG Mode|filmmaker mode |
| Кількість динаміків | 2 x 10 |
| Комплектація | документація, кабель живлення, пульт ДК, Підставка |
| Наявність Smart TV | Да |
| Операційна система | WebOS 25 |
| Обладнання | variable refresh rate (VRR) |
| Призначення | для спальні |
| Процесор обробки зображення | AI Processor 4K (a7 Gen 8) |
| Розміри без підставки, мм | 967 x 564 x 57.1 |
| Розміри з підставкою, мм | 967 x 621 x 200 |
| Рік випуску | 2025 |
| Способи керування | голосове керування, пульт ДК |
| Стандарт HDR | HDR10|HLG |
| Технології поліпшення звучання | AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) |
| Технології трансляції | Apple AirPlay 2|Chromecast |
| Тип настінного кріплення | VESA 200x200 |
- Ціна: 15 549 ₴


