Акустика портативна Anker SoundCore Boost Black 20W

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18105527
2 799 ₴
2 769 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 5200 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Комплектація | акустика, гарантійний талон |
| Особливості | IPх7 (захист від занурення у воду до 1 метра на невеликий час) |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для дому та офісу|для спорту і відпочинку |
| Розмір пристрою, мм | 203.2 x 68.6 x 71.1 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Тип | портативна колонка |
| Тривалість заряджання, год | 4 |
| Час автономної роботи, год | до 12 |
| Частотний діапазон, Гц | 70 - 20000 |
- Ціна: 2 769 ₴




