Акустика портативна Hopestar H87 Gray

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13095217
2 599 ₴
2 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 70 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Сірий |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 8800 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Вхідний опір, Ом | 4 |
| Особливості | RGB підсвітка динаміків, вологозахист, підсвічування корпусу |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для вечірок|для спорту і відпочинку |
| Розмір пристрою, мм | 300 x 138 x 198 |
| Сумісність з ОС | Android |
| Тип | портативна колонка |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час автономної роботи, год | до 6 |
| Частотний діапазон, Гц | 80 - 20000 |
- Ціна: 2 569 ₴
