Пилосос Dyson PencilVac Fluffycones (SV50 FC) (492709-01)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13522757
35 509 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 55 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.08 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | Li-ion |
| Габарити (мм) | 1158 x 207 x 38 |
| Комплектація | гарантійний талон, док-станція, зарядний пристрій, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
- Ціна: 35 509 ₴





