Пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13523387
10 629 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 70 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 120 Вт |
| Напруга акумулятору | 30 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги, Насадка для паркету |
| Особливості | Вертикальна парковка, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | 7 x 2500 |
| Габарити (мм) | 129.3 x 25.6 x 21.6 |
| Комплектація | HEPA фільтр, адаптер живлення, акумулятор, гарантійний талон, мірний стакан, Насадки, настінне кріплення, пилосос, трубка, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість ступенів фільтрації | 5 |
| Режими роботи | економний режим, стандартний режим, турборежим |
| Сила всмоктування, кПа | 20 |
| Тип | миючий пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) |
- Ціна: 10 629 ₴






