Пилосос Elit Virago VC18 Red

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13524707
2 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elit |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | працює від мережі |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
| Габарити (мм) | 350 x 270 x 250 |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
- Ціна: 2 399 ₴




