Пилосос Dyson V15 Detect Nickel (443099-01)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17722137
27 859 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 240 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.76 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 610 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.08 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для миючого засобу, л | немає |
| Габарити (мм) | 1264 x 252 x 250 |
- Ціна: 27 859 ₴
