Пилосос AMICA VI 2032 Viento White

-7%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13524477
4 619 ₴
4 279 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 280 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Насадка "Килим/Підлога" |
| Особливості | Вертикальна парковка, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 230 x 270 x 380 |
| Комплектація | Насадки, пилосос |
- Ціна: 4 279 ₴






