Ігрове крісло 1STPLAYER FK2 Black Gray

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12683767
6 999 ₴
6 429 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Ширина сидіння | 57 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Butterfly |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння, см | 35-43 |
| Комплектація | подушка під поясницю, підголовник-подушка |
| Матеріал коліс | нейлон |
| Обладнання | 2d підлокітники|подушка-поперековий валик|подушка-підголівник|підголівник |
| Особливості конструкції | 2D налаштування підлокотника (в двох напрямках) |
| Регулювання | висоти сидіння, кута нахилу спинки, підлокітників по вертикалі, підлокітників по горизонталі, сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
| Ширина спинки | 48 |
- Ціна: 6 429 ₴
