Монітор Iiyama G4380UHSU-B2 42,5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13809247
32 169 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 42.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 14.8 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.3 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.245 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 550 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 89 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 13 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -2° до +10 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | HDCP|вбудований блок живлення|глибина кольору: 10 біт (8 біт + FRC)|гніздо для замка Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 4000 : 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 200 x 100, безрамковий (сinema screen), регулювання нахилу, система організації кабелів |
| Розміри, мм | 977.5 x 621.5 x 251 |
| Розширена колірна гамма | 85 % NTSC |
| Тип LED-підсвітки | DisplayHDR 400 |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | Black Tuner|Low Blue Light|flicker-free|i-Style Colour |
- Ціна: 32 169 ₴






