Монітор LG 27GS85Q-B 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13811107
16 069 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2331 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 32.16 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|NVIDIA G-SYNC Compatible|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 4.3 |
| Додаткові можливості | безрамковий дизайн|підтримка HDR |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 110 |
| Розміри, мм | 613.5 x 467.7-577.7 x 253.7 |
| Розширена колірна гамма | 98% DCI-P3 |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 26 |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | професійний|ігровий |
| Фірмові технології | Black Stabilizer|Crosshair|DAS Mode|DisplayHDR 400|Flicker Free|Flicker Safe|On Screen Control (OSC)|Reader Mode|лічильник FPS|підтримка HDR10 |
- Ціна: 16 069 ₴





