Монітор Asus ROG Strix XG27AQDMGR (90LM0CC0-B01171) 26.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13814947
29 869 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 26.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.229 мм |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 1300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26.8 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 4.8 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +20|обертання (Pivot): від -90° до +90|поворот: від -45° до +45 |
| Додаткові можливості | гніздо для штатива 1/4"|призначений для кіберспорту|підтримка 10-бітного кольору|підтримка HDR (DisplayHDR True Black 400)|підтримка HDR10|радіатор|точність кольору Delta E < 2|штативне гніздо 1/4 дюйма |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 26.8 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, uSB-концентратор, безрамковий (сinema screen), компактна підставка, поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 110 |
| Розміри, мм | 605 x 368 x 63 (без підставки)|605 x 500 x 188 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 135% sRGB|99% DCI-P3 |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Тип матриці | WOLED |
| Тип монітора | ігровий |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 240 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 400 |
- Ціна: 29 869 ₴





