Витяжка CATA VK 6000 X (02061606)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815897
4 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 598 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 475 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.7 |
| Висота, мм | 660-910 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 53 x 68 x 23 |
| Габариті, см | 66-91х59,8х47,5 см |
| Додатково | 67|висота регулювання 670–910 мм|гарантія 24 місяці|клас енергоефективності A|мінімальна відстань до плити 650 мм|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, документація |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 62 |
| Освітлення | LED (1 x 3) |
| Продуктивність, м3/год | 395 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 10.5-16.4 |
| Тип вбудовування | пристінна |
- Ціна: 4 219 ₴



