Витяжка Eleyus GEMINI 700 LED 52 BL (4820260523615)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815987
7 989 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 520 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 295 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 156 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7 |
| Вага (кг) | 6.4 кг |
| Висота, мм | 182 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 25 x 62 x 33 |
| Габариті, см | 29.5 x 52 x 18.2 см |
| Додатково | 52 - 67|гарантія 5 років|країна виробництва: Україна|стиль: модерн|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 120-150 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, зворотний клапан, монтажний комплект, пластмасовий перехідник патрубка з o 150 мм на o 120 мм, пульт дк, шнур з вилкою, інструкція |
| Матеріал | Загартоване скло, фарбований метал |
| Обладнання | з таймером|зі зворотним клапаном|периметральне всмоктування|пульт ДК |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 18 |
- Ціна: 7 989 ₴






