Витяжка GLOBALO Viledo 60.1 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816997
9 589 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 598 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7 |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Висота, мм | 245 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 71 x 35 x 34 |
| Габариті, см | 59.8 x 24.5-29 см |
| Додатково | 49-66|нержавіюча сталь|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Матеріал | фарбована сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 120 |
| Продуктивність, м3/год | 415 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 10.5-16.4 |
- Ціна: 9 589 ₴



