Витяжка Whirlpool WHVP 62F LT SD

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13817187
11 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 598 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 192 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 233 Вт |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 13.26 |
| Вага (кг) | 10.8 кг |
| Висота, мм | 710 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 36.9 x 67.4 x 42.7 |
| Додатково | 65|6th Sense|декор зі скла|клас енергоефективності A|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Кількість швидкостей | 4 + інтенсивний режим |
| Комплектація | витяжка, вугільний фільтр, гарантійний талон, інструкція з експлуатації |
| Матеріал | Скло |
| Мотор (потужність), Вт | 230 |
| Обладнання | з таймером|зі зворотним клапаном|периметральне всмоктування|турборежим |
| Продуктивність, м3/год | 495 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 20.5-28.4 |
| Тип вбудовування | пристінна |
- Ціна: 11 669 ₴


