Корпус для ПК Ocypus IOTA C50 CURVE ARGB DIGITAL White (IOTA-C50-WHD300CD-GL)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13868367
3 399 ₴
3 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Особливості | Вхід для мікрофона, Вихід на навушники |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Maca | 6.6 |
| Індикатори | цифровий дисплей (температура CPU/GPU) |
| Безгвинтове кріплення | є |
| Вбудовані вентилятори | 3 x 120 мм |
| Габарити (мм) | 460 x 285 x 368 |
| Додатково | збоку: 240/280 мм|зверху: 240/280/360 мм|знизу: 240/360 мм|підтримка рідинного охолодження: |
| Колір лицьової панелі | білий |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 445 |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | збоку: 2 x 120 мм / 2 x 140 мм, зверху: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм, ззаду: 1 x 120 мм, знизу: 3 x 120 мм |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 3 x 120 мм ARGB-вентилятори (встановлені) |
| Серія | Iota C50 Curve ARGB |
| Сумісність | блок живлення: ATX (довжиною до 240 мм), максимальна висота процесорного кулера: 160 мм, максимальна довжина відеокарти: 445 мм, материнські плати: Micro-ATX, Mini-ITX |
| Товщина металу шасі, мм | 0.6 |
| Форм-фактор жорсткого диска | 2.5", 3.5" |
- Ціна: 3 329 ₴






