Монітор Zeuslap Z14 Lite Pro Black 14

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13812117
6 409 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.28 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.157 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:10 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 0.88 |
| Додаткові можливості | живлення через USB Type-C |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7|16.7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, безрамковий (сinema screen) |
| Розміри, мм | 311 x 210 x 10 |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | HDR |
| Тип монітора | портативний|сенсорний |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
- Ціна: 6 409 ₴

