Корпус для ПК MSI MAG SHIELD M301

-5%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13883207
1 349 ₴
1 279 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь, Метал, Пластик |
| Призначення | Ігровий |
| Розташування БП | Верхнє |
| Слоти розширення | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Maca | 2.28 |
| PSU (живлення материнської плати) | ATX |
| Індикатори | HDD, Power |
| Вбудовані вентилятори | 1 x 120 мм |
| Габарити (мм) | 352 x 206 x 345 |
| Додатково | дизайн фронтальної панелі: Суцільна (глуха)|максимальна довжина БЖ: 150 мм|максимальна довжина відеокарти: 250 мм|розташування портів: На верхній панелі |
| Знімні кошики для HDD | немає |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 |
| Механізм відкривання | знімні бічні панелі |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 250 |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | передня панель: 2 x 120 мм |
| Особливості | без бокового вікна, підтримка СВО |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 1 x 120 мм вентилятор |
| Серія | MAG |
| Сумісність | блоки живлення: ATX, відеокарти: до 250 мм, материнські плати: Micro-ATX, Mini-ITX |
| Форм-фактор жорсткого диска | 2.5", 3.5" |
- Ціна: 1 279 ₴




