Пилосос Sencor SVW3500WH White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13907377
4 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 8 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога" |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 1160 x 290 x 200 |
| Тип | миючий пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) |
- Ціна: 4 569 ₴






