Фен Dyson Supersonic HD16 Nural Vinca Blue Topaz + Presentation case (515092-01)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1606437
25 159 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | документація, Насадки |
| Насадки в комплекті | дифузор, концентратор, насадка для дбайливого висушування, насадка для неслихняного волосся, насадка для розгладження волосся (1), щілинна (концентратор) |
| Обладнання | відсутнє |
| Призначення | для довгого волосся, для короткого волосся, для кучерявого волосся |
| Розміри, мм | 245 x 78 x 97 |
| Сфера використання | професійний |
| Функційність | подавання холодного повітря|іонізація |
- Ціна: 25 159 ₴


