Монітор AOC C32G42ZE Black 31.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13976657
11 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 260 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.92 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Екран | |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.36375 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 5.83 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 3 до 21 |
| Контрастність хххх:1 | 3500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, вигнутий екран + (1500R), регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 709.4 x 523.8 x 265.3 |
| Розширена колірна гамма | 118.3% sRGB|86.4% DCI-P3|87.7% Adobe RGB |
| Тип LED-підсвітки | HDR10 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 260 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 290 |
- Ціна: 11 109 ₴






