Фен Dyson Supersonic HD16 Nural + Presentation Case Strawberry Bronze / Blush Pink (561681-01, 561727-01)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13977177
23 439 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.68 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Насадки, фен, чохол для зберігання |
| Насадки в комплекті | гребінь з широкими зубцями, дифузор, насадка для дбайливого висушування, насадка для неслихняного волосся, щілинна (концентратор) |
| Обладнання | світловий індикатор|цифровий дисплей індикації температури |
| Призначення | для довгого волосся, для короткого волосся, для кучерявого волосся |
| Робоча температура, °С | до 100 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Функційність | автопауза|датчик Холла|функція Supersonic Nural|функція прохолодного повітря |
- Ціна: 23 439 ₴


