Зовнішній портативний акумулятор WALKER WB-950 5000mAh Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14016297
279 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WALKER |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2100 мА |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | З підставкою |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, Вт/год | 18.5 |
| Вихідні значення заряду | Lightning: 5V/2.1А |
| Заряджання батареї | 1 x Lightning |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перегріву, захист від перезаряджання, захист від перерозрядки |
| Перехідники в комплекті | паковання |
| Потужність заряджання USB Type-C, Вт | 10 |
| Роз'єми | 1 x Lightning, Micro-USB: 5V/2.1A, USB Type A: 5В/2А |
| Розмір, мм | 75 x 25 x 30.8 |
| Сумісність | iPhone |
| Тип вбудованого кабелю | USB Type C |
| Функції заряджання | швидка зарядка не підтримується |
- Ціна: 279 ₴



