Ігрове крісло Anda Seat Kaiser 4 V2 PVC Size XL White (AD12YDDC-XLL-20-W-PV/C-03)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030797
23 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 33.4 кг |
| Глибина крісла | 74 см |
| Ширина крісла | 74 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Ширина спинки | 57 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Алюміній |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Тип механізму | Multi-block |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 132.5-139 |
| Висота підлокітників, см | 23.5-30.5 |
| Висота сидіння, см | 46-52.5 |
| Габарити спинки, мм | 86.5 см |
| Діаметр основи, см | 70 |
| Комплектація | 6D Підлокітники, база, колеса, комплект гвинтів, магнітні бічні кришки, механізм нахилу, пилозахисна кришка, подушка для голови з магнітним кріпленням, ручка блокування нахилу, ручка регулювання сидіння, сидіння, спинка, шестигранний ключ |
| Максимальний зріст, см | 210 |
| Матеріал коліс | прогумовані |
| Матеріал сидіння | поліуретан високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 135 |
| Обладнання | бічна підтримка спини|подушка-поперековий валик|підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 6D підлокітники, магнітна подушка для голови з ефектом пам'яті та охолоджуючим гелем, чотирирівнева поперекова підтримка |
| Регулювання | висоти підлокітників, висоти сидіння, відстані підлокітників, жорсткості гойдання, кута нахилу підлокітників, кута нахилу сидіння, кута нахилу спинки, кута повороту підлокітників |
| Розміри сидіння, мм | 540 х 510 |
| Ступінь жорсткості | середні |
- Ціна: 23 549 ₴





