Акустична система Audio Pro A10 MkII W Dark Gray (90404184)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14020287
12 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audio Pro |
| Бездротові можливості | Bluetooth, AirPlay |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Дерево |
| Потужність | 52 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Розмір динаміка | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Фазоінверторна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр НЧ дифузора, " | 3 |
| Оздоблення | матова |
| Особливості | Apple AirPlay 2, Google Chromecast Built-in, можливість керування через мобільний пристрій, сумісність з Amazon Alexa, технологія BMR |
| Підсилювач | вбудований |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм) |
| Розмір пристрою, мм | 193 x 140 x 140 |
| Сумісність | Android, Windows, iOS, ноутбуки, ПК |
| Тип харчування | від мережі |
| Формат акустики | 1.0 |
| Частотний діапазон, Гц | 55 - 20000 |
- Ціна: 12 999 ₴



