Моноблок Dell Pro 24 All-in-One QC24251 (210-BPPK-EDU-08) Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14021837
51 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.12 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | USB Type-C, DisplayPort, USB |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 130 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 PCIe NVMe |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics 770 |
| Додаткова комплектація | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера |
| Картрідер | присутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Можливість кріплення VESA | із можливістю кріплення VESA |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Об'єм відеопам'яті | залежить від оперативної пам'яті |
| Розміри, мм | 541 ? 416 ? 17 ~ 210 |
| Серія | Dell Pro 24 All-in-One |
| Тип | для роботи та навчання, мультимедійні |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
| Тип підсвітки | LED |
| Чипсет | Intel Q870 |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek ALC3204 |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 51 219 ₴


