Витяжка Hansa OMP6251WGH

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14025197
5 699 ₴
5 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 550 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7 |
| Вага (кг) | 5.5 кг |
| Висота, мм | 176 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 38 x 66 x 24.5 |
| Габариті, см | 176х550х290 мм |
| Додатково | 58-65|клас гідродинамічної ефективності: D|клас енергоефективності: C|клас ефективності освітлення: B|клас ефективності фільтрації: C|постачається з вилкою |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, шнур з вилкою, інструкція |
| Матеріал | Скло, фарбована сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 120 |
| Освітлення | LED стрічка (1 x 6) |
| Обладнання | зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 389 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 10.5-16.4 |
- Ціна: 5 489 ₴




