Витяжка Minola HTL 6215 I 700 LED

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14025237
2 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 595 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 282 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 69 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.8 |
| Вага (кг) | 7.8 кг |
| Висота, мм | 200 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 26.5 x 64.5 x 36 |
| Додатково | 52-61|возможность установки угольного фильтра|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, енергокарта, жировловлюючий фільтр алюмінієвий, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 65 |
| Освітлення | LED 2х2 |
| Обладнання | жировий фільтр|зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 20.5-28.4 |
- Ціна: 2 919 ₴






