Шліфмашина Forte P 16-180 C

-9%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19075587
2 552 ₴
2 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Forte. Живлення: мережа. Тип: полірувальна машина. Вага, кг: 4.07. Діаметр диска, мм: 180. Особливості: коротка ручка. Споживана потужність, Вт: 1600. Стан товару: Новий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 4.07 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 180 |
| Основна ручка | коротка ручка |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 2 319 ₴
