Блок живлення для ноутбука Alsoft Asus 45W Zenbook 19V, 2.37A, 4.0/1.35 (A40363)

-3%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13388497
899 ₴
869 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Alsoft. Стан товару: Новий. Сумісність: Asus. Вихідна напруга, В: 19. Роз'єм: 4.0 x 1.35 мм. Вихідна сила струму: до 2.37 А. Потужність, Вт: 45. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 869 ₴



