Блок живлення для ноутбука Dell (DA180PM111/A40252) Black 180W 19.5V 9.23A (pin inside)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603427
2 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Dell. Вихідна сила струму: до 9.23 A. Стан товару: Новий. Сумісність: Dell. Вихідна напруга, В: 19.5. Призначення: для ноутбука. Роз'єм: 7.4 x 5.0 мм. Тип зарядного пристрою: мережевий. Тип: блок живлення для ноутбука. Колір: чорний. Потужність, Вт: 180.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 8-10 А |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 2 799 ₴

