Блок живлення для ноутбука Lenovo 230W 20V, 11.5A (pin inside) Slim (A40295)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12719987
4 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Lenovo. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 20. Вихідна сила струму: до 11.5 А. Сумісність: Lenovo. Потужність, Вт: 230. Тип: блок живлення для ноутбука. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 11.5 A |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 4 719 ₴
