Блок живлення для ноутбука Asus 90W 19V, 4.74A, 5.5/2.5 (ADP-90YD / A40264)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13388487
1 519 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Asus. Вихідна напруга, В: 19. Стан товару: Новий. Сумісність: Asus. Вихідна сила струму: до 4.74 А. Роз'єм: 5.5 x 2.5 мм. Тип зарядного пристрою: мережевий. Потужність, Вт: 90.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 519 ₴


