Акустика портативна Defender (65930) Enjoy 30 5Вт, BT/Light/FM/USB/TF Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13902737
449 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Defender. Формат акустики: 1.0. Тип підключення: бездротове з'єднання. Колір: чорний. Тип живлення: від акумулятора. Інтерфейс підключення: USB Type-C. Стан товару: Новий. Інтерфейс підключення: 3.5 мм jack (AUX 1/4). Матеріал: пластик. Комплектація: ремінець. Потреба: для вечірок. Тип: портативна колонка. Тип акумулятора: Li-Ion. Кількість смуг: 2. Частотний діапазон, Гц: 150 - 18000. Сумісність з ОС: iOS. Інтерфейс підключення: Wi-Fi. Оснащення: FM- радіо. Потреба: в дорогу і подорожі. Особливості: RGB підсвітка динаміків. Особливості: індикатор акумулятора. Потреба: для спорту і відпочинку. Вага, кг: 0.3. Потужність колонок, Вт: 5. Комплектація: інструкція. Час автономної роботи, год: до 5. Сумісність з ОС: iPhone. Особливості: регулювання гучності динаміків. Комплектація: колонка. Розмір пристрою, мм: 102 x 54 x 102. Сумісність з ОС: Android. Оснащення: картрідер. Інтерфейс підключення: Bluetooth. Ємність акумулятора, мАгод: 800.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 800 |
| Комплектація | колонка, ремінець, інструкція |
| Кількість смуг | 2 |
| Особливості | FM-радио, RGB підсвітка динаміків, Картридер, регулювання гучності динаміків, індикатор акумулятора |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для вечірок|для спорту і відпочинку |
| Розмір пристрою, мм | 102 x 54 x 102 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS, iPhone |
| Тип | портативна колонка |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час автономної роботи, год | до 5 |
| Частотний діапазон, Гц | 150 - 18000 |
- Ціна: 449 ₴






